Նախարար Սուրեն Պապիկյանի ղեկավարած պատվիրակությունը ներկա է գտնվում Վիեննայում անցկացվող Ատոմային էներգիայի միջազգային գործակալության (ԱԷՄԳ) 63-րդ գլխավոր համաժողովին
Հայաստանի Հանրապետության տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Սուրեն Պապիկյանը եռօրյա աշխատանքային այցով մեկնել է Ավստրիայի Հանրապետություն։ Մայրաքաղաք Վիեննայում նախարար Պապիկյանը մասնակցում է Ատոմային էներգիայի միջազգային գործակալության (ԱԷՄԳ) 63-րդ գլխավոր համաժողովին, որն անցկացվում է սեպտեմբերի 15-18-ը։
Նախարարի ղեկավարած պատվիրակության կազմում են նաև «ՀԱԷԿ» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Մ. Վարդանյանը, գլխավոր տնօրենի տեղակալ՝ կոմերցիոն և գնումների հարցերով տնօրեն Ա. Բաղդասարյանը, Գնումների և մատակարարման ծառայության պետ Հ. Գևորգյանը:

Делегация, возглавляемая министром Суреном Папикяном, принимает участие в 63-ей сессии Генеральной конференции Международного агентства по атомной энергии (МАГАТЭ) в Вене.
Министр территориального управления и инфраструктур РА Сурен Папикян с трехдневным рабочим визитом отправился в Республику Австрии. В столице Вене министр Папикян принимает участие в 63-ей сессии Генеральной конференции Международного агентства по атомной энергии (МАГАТЭ), которая проводится с 15-18 сентября.
В состав делегации, возглавляемой министром, вошли также генеральный директор ЗАО «ААЭК» М. Варданян, заместитель генерального директора – директор по закупам и коммерческим вопросам А. Багдасарян, начальник службы закупок и поставок А. Геворгян.