Նախարար Սուրեն Պապիկյանի ղեկավարած պատվիրակությունը ներկա է գտնվում Վիեննայում անցկացվող Ատոմային էներգիայի միջազգային գործակալության (ԱԷՄԳ) 63-րդ գլխավոր համաժողովին
Հայաստանի Հանրապետության տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Սուրեն Պապիկյանը եռօրյա աշխատանքային այցով մեկնել է Ավստրիայի Հանրապետություն։ Մայրաքաղաք Վիեննայում նախարար Պապիկյանը մասնակցում է Ատոմային էներգիայի միջազգային գործակալության (ԱԷՄԳ) 63-րդ գլխավոր համաժողովին, որն անցկացվում է սեպտեմբերի 15-18-ը։
Նախարարի ղեկավարած պատվիրակության կազմում են նաև «ՀԱԷԿ» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Մ. Վարդանյանը, գլխավոր տնօրենի տեղակալ՝ կոմերցիոն և գնումների հարցերով տնօրեն Ա. Բաղդասարյանը, Գնումների և մատակարարման ծառայության պետ Հ. Գևորգյանը:

The Delegation Headed by the RA Minister of the Territorial Management and Infrastructures Attends the 63rd Session of the IAEA General Conference Conducted in Vienna.
The RA Minister of the Territorial Management and Infrastructures Souren Papikyan left with a three-day business visit for the Republic of Austria. In the capital Vienna Minister Papikyan is participating in the 63-rd Session of the IAEA General Conference which is conducted from September 15 to September 18.
The delegation headed by the Minister was composed of the HAEK CJSC Director General M. Vardanyan, Deputy Director General - Director on Commerce and Procurement A. Baghdasaryan, Head of the Procurement and Supply Service H. Gevorgyan.